Comunitat Educativa

Equip directiu

Directora Titular

Glòria Santos Culebras

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Sots directora d’ESO:

Esther Bernabé Freixes

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Sots directora d’ EI i EP:

Isabel Pérez Santos

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

 

Orientadora i coordinadora de la CCP

Anna Díaz Guix

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Cap d’estudis d’ESO:

Esther Safont Artal

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

Cap d’estudis d’ EI i EP:

Núria Ciurans Serra

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

 

 

Equip docent

CURS 2016 – 2017

 

EDUCACIÓ INFANTIL

- Coordinadora : Núria Ciurans  Serra

- Equip de tutores :

P.3 . Sols           Montse Pujol  Artés

P.3 . Llunes       Mireia Serrat  Font

P.4 . Gegants    Anna Ortega  Gámez

P.4 . Dracs        Jéssica Ruíz  Durán

P.5 . Estels        Arantxa Martín  León

P.5 . Globus      Núria Ciurans  Serra

 

- Mestres no tutors :

  • Mercè Bertrán  Fernández
  • Begoña González  Vargas
  • Laia Soriano  Bacardit
  • Maria Caubet Mulió
  • Josep Mª Nonay Pons

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EDUCACIÓ PRIMÀRIA 

1r i 2n  d'Educació Primària

  • Coordinador : Jordi Quiles Ramírez
     
  • Equip de tutors :
    • 1r .  Esquirols   Antònia Roca Vilana 
    • 1r .  Llops         Laia Heras Sampedro
    • 2n . Pirates       Jordi Quiles Ramírez
    • 2n . Mar           Judit Muñarch Soriano

3r i 4t  d'Educació Primària

  • Coordinadora : Begoña González Vargas
  • Equip de tutors :
    • 3r . Galàxies     Esther Clemente Gutiérrez  
    • 3r . Vega          Anna Gago March
    • 4t . Vesuvi       Pedro Romero López
    • 4t . Everest      Anna Sallés Muntané  

5è i 6è d'Educació Primària

  • Coordinador : Lluís del Río García
     
  • Equip de tutors :
    • 5è A                     Núria Folch Pablo
    • 5è B                     Carolina Gálvez Santos
    • 6è A                     Lluís del Río García 
    • 6è B                     Lluís Mª Roig Boltà

Mestres no tutors :

  • Andrea Calatrava Vázquez
  • Josep Mª Nonay Pons
  • Mercè Bertrán Fernández 
  • Begoña González Vargas
  • Ana Jaurrieta Pous
  • Olga Borràs Gómez
  • Carme Massó Pàmies
  • Isabel Pérez Santos
  • Jèssica Planas Varon
  • Mireia Badia Iglesias
  • Laura García González

EDUCACIÓ SECUNDÀRIA CURS

  • Equip de tutors :
    • 1r. A  Empar Mulió Ufartes
    • 1r. B  Eulàlia Sala Catot
    • 2n.A  David Armadas  Graó
    • 2n.B  Montse Bosch  Coca
    • 3r. A  Loles Rasós Gª Baquero
    • 3r. B  Dúnia Serdà Tomás
    • 4t. A  Mª Àngels Díaz  Cunillera
    • 4t. B  Ester Safont Artal
       

Professors no tutors :

  • Pablo Amaya Aguilar
  • Letícia Albert Sánchez
  • Raquel Avellaneda Gómiz
  • Anna Diaz Guix
  • Míriam Gómez Martínez
  • Carme Massó Pàmies
  • Esther Bernabé Freixes
  • Jordi Soler  Romagosa
  • Glòria Santos Culebras
  • Carme Berges  Barriendos
  • Ignasi Fargas Roca
 

Equip no docent

Recepcionistes:

  • Eugènia Hinarejos
  • Roser Ficapal
  • Àngels Gargallo

Secretària:

  • Montse Simón

Administradores:

  • Rosa Serra
  • Pietat Márquez

Governanta

  • Dolors Yepes

 

 

Departaments / Equips de treball

Equip de Pastoral

  • Ana Gago
  • Carme Massó
  • Judiht Muñarch
  • Empar Mulió
  • Ana Ortega

 

CAD (comissió d’atenció a la diversitat)

  • Anna Díaz
  • Begoña González
  • Esther Bernabé
  • Isabel Pérez
  • Glòria Santos

CCP (comissió de coordinació pedagògica)

  • Esther Bernabé
  • Núria Ciurans
  • Begoña González
  • Anna Díaz
  • Isabel Pérez
  • Loles Rasós
  • Lluís del Rio
  • Jordi Quiles
  • Esther Safont
  • Glòria Santos
 

Comissió Tic

  • Pablo Amaya
  • Montse Pujol
  • Lluís Mª Roig

Grup motor d’interioritat

  • Pablo Amaya
  • Esther Clemente

Comissió social

  • Anna Díaz
  • Glòria Santos
  • Educadores socials
  • Referent de l’EAP

Equip EpDh (educació per al desenvolupament humà)

  • Mª Àngels Díaz
  • Isabel Pérez